Setkání rodáků a přátel obce Kuklík 2018

Obecní zastupitelstvo v Kuklíku a SDH Kuklík si Vás dovolují pozvat na tradiční Setkání rodáků a přátel obce Kuklík spojené se slavnostním otevřením zrekonstruované budovy obecního úřadu a hasičské zbrojnice. Setkání se uskuteční v sobotu 23.června 2018 v areálu výletiště v Kuklíku a přilehlé víceúčelové budově. Přesný program celé akce je přiložen na pozvánce, začíná ve 12 hodin ekumenickou bohoslužbou, od 13 hodin poběží odpolední program pro děti i dospělé, ve 14 hodin proběhne zahájení a slavnostní otevření zrekonstruované budovy, k poslechu a tanci bude hrát Bystřická kapela, připraveno bude bohaté občerstvení.

Příspěvek z rubriky Aktuality. Přidat do záložek trvalý odkaz. Komentáře a trackbacky jsou nyní uzavřeny.
« Zpět na titulní stránku