Nový územní plán – výzva občanům – důležité!!!

Žádáme všechny občany, kteří mají v budoucnu jakýkoliv stavební záměr, aby do pátku 23.10.2020 doručili obecnímu úřadu požadavky na zakreslení stavebních záměrů do nového územního plánu obce Kuklík. Prosíme o dodání snímku katastrální mapy se zákresem stavby nebo čísla parcely a druhu stavby. Jelikož z důvodu pandemie koronaviru není možné uspořádat veřejné shromáždění, požadavky je možné doručit osobně v úředních hodinách, zaslat emailem na obec.kuklik@seznam.cz (preferujeme) nebo poštou. Požadavky budou zahrnuty do návrhu nového územního plánu, který bude dále projednáván s dotčenými úřady.

Příspěvek z rubriky Aktuality. Přidat do záložek trvalý odkaz. Komentáře a trackbacky jsou nyní uzavřeny.
« Zpět na titulní stránku